ВОНО 2
Сеанси:
Для резервуванная місць зателефонуйте за номером:
(066) 02-42-522

Перш ніж Пеннівайз знову змусить ціле місто здригатися від страху, ми пропонуємо пригадати, з чого все починалося. Передивися фільм «Воно» ,  а слідом за тим приходь на прем’єру «Воно 2».

Від подій, показаних у попередній частині, пройшло майже 30 років. Колишні діти, які всі ці роки намагаються забути про жахи свого дитинства, виросли. Кожен з них живе своїми інтересами. Та один телефонний дзвінок змінить їхні життя, повернувши кошмари багаторічної давнини.

Трилер «Воно 2» є продовженням однойменного фільму 2017 року, знятого за мотивами роману Стівена Кінга. Для роботи над сиквелом у режисерське крісло знову сів Андрес Мускетті. Один з авторів сценарію першої частини Гарі Дауберман розробив сюжетну лінію нової стрічки. За словами творчої групи, у фільмі буде багато флешбеків у 1989 рік. Аби зіграти дітей з першої частини, які подорослішали, до фільму долучились зірки першої величини – Джеймс Мак-Евой, Софія Лілліс, Джессіка Честейн, Хав'єр Ботет, Фінн Вулфард. Білл Скарсгард, який зіграв клоуна Пеннівайза, знову повернеться до своєї ролі. До зйомок приступили 20 червня 2018 року, а прем’єра стрічки має відбутися у вересні 2019 року.

Рік2019
КраїнаСША
Мова дублюванняукраїнська
У головних роляхБілл Скарсгард, Джессіка Честейн, Джеймс Мак-Евой, Білл Хейдер, Джеймс Ренсон , Фін Вулфард, Софія Л
СценарійГарі Доберман, Джейсон Фучс, Стівен Кінг
ПрокатЗ 05.09.2019
Тривалість169 хв.
Вікові обмеження18+